Vyhodnotenie celoslovenskej literárnej súťaže O CENU SLOVENSKÉHO UČENÉHO TOVARIŠSTVA 2016/2017, XIX. ročník

MIMORIADNE OCENENIA

LAUREÁTKA SÚŤAŽE

CENA PREDSEDU TRNAVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

GABRIELA GRZNÁROVÁ

Topoľčany

CENA PRIMÁTORA MESTA TRNAVA

MÁRIA KUTÁKOVÁ – OPATOVSKÁ

Trnava

CENA PREDSEDU MATICE SLOVENSKEJ

JANKA BLAŠKOVÁ

Jaslovské Bohunice

CENA LITERÁRNEHO KLUBU BERNOLÁK TRNAVA

JOZEF DARMO

Bratislava

P O É Z I A

I. kategória

1. miesto PETRA POLNIŠEROVÁ, Nová Baňa

2.miesto MÁRIA BARNOVSKÁ, Stará Ľubovňa

3. miesto KATARÍNA MELCHEROVÁ, Stará Ľubovňa

Čestné uznanie

LAURA NOVOTNÁ, Smižany

PETER KAMENICKÝ, Svidník

VANESA KNAPÍKOVÁ, Plavnica

JÚLIA PLATKOVÁ, Plavnica

II. kategória

1. miesto JÁN KOVÁČIK, Rudno nad Hronom

2. miesto MAGDALÉNA MARTIŠKOVÁ, Topoľčany

3. miesto ADAM KOLLÁR, Stará Ľubovňa

Čestné uznanie

MATEJ FELDBAUER, Stupava

BRANISLAV VALKOVIČ, Tlmače

III. kategória

1.miesto MAREK SOPKO, Nitra

1. miesto JOZEF TOMÁŠIK, Bratislava

2. miesto JÚLIA RAKOVSKÁ, Smolenice

2. miesto PETER ŠÍPOŠ, Topoľčany

3. miesto ADRIÁNA KONDLOVÁ, Trnava

3. miesto EDITA STRIEŽENCOVÁ, Trnava

Čestné uznanie

JANKA BERNÁTHOVÁ, Banská Štiavnica

EMÍLIA FILIPOVÁ, Svätý Peter

KATARÍNA KISSOVÁ, Banská Štiavnica

ANNA LAŽOVÁ, Svidník

PAVOL MATUŠČÁK, Trnava

ĽUDMILA PISARSKÁ, Prešov

ZLATICA ROY, Trnava

MICHAL SCHMIDT, Senica

MÁRIA STOPKOVÁ, Čimhová

Ďalšie zážitky a fotodokumentácia  trochu neskôr …

P R Ó Z A

I. kategória

1. miesto PETRA POLNIŠEROVÁ, Nová Baňa

2. miesto KRISTÍNA KOBOLKOVÁ, Klokočov

3. miesto ZUZANA KAČMÁROVÁ, Svidník

Čestné uznanie

SAMUEL DROTÁR, Svidník

MICHAELA MILÁ, Rovné

BIANKA ZRIBKOVÁ, Nižná Jedľová

II. kategória

1. miesto JÁN JAKUB PŐS, Bojnice

2. miesto IVANA ŠAFFOVÁ, Michalovce

2. miesto TOMÁŠ KIČINA, Bratislava

3. miesto IVANA JAČALOVÁ, Závažná Poruba

3. miesto MIROSLAVA GAŽOVÁ, Špačince

Čestné uznanie

KARIN CHRVALOVÁ, Trnava

SLÁVKA JALČOVÁ, Michalovce

DOMINIKA MARČANOVÁ, Čadca

NATÁLIA MARKOVÁ, Topoľčany

BRANISLAV VALKOVIČ, Tlmače

III. kategória

1. miesto JÁN VANÍK, Brusno

1. miesto ŠTEFAN HOROVSKÝ, Zálesie

2. miesto KATARÍNA KOLÁRIKOVÁ, Bratislava

2.miesto ZUZANA MARTIŠKOVÁ, Topoľčany

3. miesto ADRIÁNA KONDLOVÁ, Trnava

3. miesto JOZEF PÁLENÍK, Svinná

Čestné uznanie

HELENA ABERŠTIKOVÁ, Jalšové

JANKA BERNÁTHOVÁ, Banská Štiavnica

RIA DÓKOVÁ, Trnava

MÁRIA GÁBORÍKOVÁ, Banka

HUBERT HANYCH, Banská Bystrica

IMRICH JESENSKÝ, Čaňa

JOZEF KOTTRA st., Levice

ARPÁD MATEJKA, Trnava

ZLATICA ROY, Trnava

RICHARD R. SENČEK, Banská Bystrica

MICHAL SCHMIDT, Senica