CENA LITERÁRNEHO KLUBU BERNOLÁK TRNAVA

ELIŠKA KOHLÍČKOVÁ

Příbram VII, ČR



MIMORIADNE OCENENIA

LAUREÁT SÚŤAŽE

CENA PREDSEDU TRNAVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

JOZEF TOMÁŠIK – PRITRNAVSKÝ

Bratislava

CENA PRIMÁTORA MESTA TRNAVA

PETRA POLNIŠEROVÁ

Nová Baňa

CENA PREDSEDU MATICE SLOVENSKEJ

MAREK SOPKO

Nitra

CENA LITERÁRNEHO KLUBU BERNOLÁK TRNAVA

ELIŠKA KOHLÍČKOVÁ

Chrudim

POÉZIA

I. KATEGÓRIA

1. miesto MÁRIA BARNOVSKÁ, Stará Ľubovňa

2.miesto EMA FRÖHLICHOVÁ, Stará Ľubovňa

3. miesto MARTINA VILINOVÁ, Stará Ľubovňa

Čestné uznanie

MARIANA IBRAHIMI, Topoľčany

LAURA NOVOTNÁ, Smižany

ZUZANA KAČMÁROVÁ, Svidník

II. KATEGÓRIA

1. miesto IRENA GEORGIEVA DIMOVA, Banská Bystrica

2. miesto KLAUDIA RYBOVIČOVÁ, Stará Ľubovňa

3. miesto MAREK JAROŠ, Stará Ľubovňa

Čestné uznanie

KRISTIÁN LAZARČÍK, Horné Otrokovce

BRANISLAV VALKOVIČ, Hronský Beňadik – Psiare

RADKA HORVÁTHOVÁ, Trnava

KRISTÍNA KOMÁROVÁ, Slepčany

ADAM KOLLÁR, Stará Ľubovňa

III. KATEGÓRIA

1.miesto PETER ŠÍPOŠ, Topoľčany

2. miesto ZUZANA MARTIŠKOVÁ, Topoľčany

3. miesto GABRIELA GRZNÁROVÁ, Topoľčany

Čestné uznanie

JANA KRČMÁROVÁ, Bratislava

ĽUDMILA PISARSKÁ, Prešov

JOZEF KOTTRA, Levice

MARIANA SCHMIEDER, Riehen, Švajčiarsko

EDITA STRIEŽENCOVÁ, Trnava

EMÍLIAFILIPOVÁ, Svätý Peter

JÚLIA RAKOVSKÁ, Smolenice

VIERA PROCHÁZKOVÁ, Považská Bystrica

PRÓZA

I. KATEGÓRIA

1. miesto ANNA SEMKOVÁ, Bratislava

2. miesto JÁN PLACHÝ, Zemianske Kostoľany

3. miesto EVA SIGETOVÁ, Radošina

Čestné uznanie

NELKA OČENÁŠOVÁ, Hriňová

KEVIN VYRAVEC, Svidník

LÍVIA ČEREMUGOVÁ, Svidník

II. KATEGÓRIA

1. miesto KARIN CHRVALOVÁ, Trnava

2. miesto BARBORA LANGOVÁ, Stará Ľubovňa

3. miesto EMMA LACOVÁ, Zlaté Moravce

3. miesto DOMINIKA GAVLÁKOVÁ, Turzovka

Čestné uznanie

JÁN JAKUB PŐS, Bojnice

SLÁVKA JALČOVÁ, Michalovce

KRISTÍNA KOBOLKOVÁ, Klokočov pri Čadci

III. KATEGÓRIA

1. miesto JANKA BLAŠKOVÁ, Jaslovské Bohunice

2. miesto JOZEF KOLLÁR, Bratislava

2.miesto EMÍLIA MOLČÁNIOVÁ, Predajná

3. miesto ANNA JÓNASOVÁ, Galanta

3. miesto ADELA ORAVCOVÁ, Pezinok

Čestné uznanie

ANNA ADAMČIAKOVÁ, Mýto pod Ďumbierom

MÁRIA KUTÁKOVÁ – OPATOVSKÁ, Trnava

MICHAL SCHMIDT, Senica

ARPÁD MATEJKA, Trnava

EVA MASNÁ, Podhorie

RICHARD R. SENČEK, Banská Bystrica

ĽUDMILA JEŠKOVÁ, Považská Bystrica